RU   UA   EN
Погода

Важливо


 Нова презентація HD-Відео

 - Дивитися -

 

 

Наша сторінка на Facebook:

facebook.com/radon.resort

 

  

БЕЗКОШТОВНО:

0-800-503-325

Безкоштовна консультація он-лайн по Україні з 08.00 до 17.00

 

ІНТЕРНЕТ: БЕЗКОШТОВНО!

Доступ до інтернет-мережі (WI - FI) в усіх номерах і по усій території санаторію безкоштовно.

 

ПАРКОВКА: БЕЗКОШТОВНО!


Надаємо безкоштовну парковку на прилеглій території.

 

ТЕПЛО ТА ЗАТИШОК :

Лікування, проживання та харчування під одним дахом. Отримайте повний комплекс послуг не залишаючи приміщення.

 

БЕЗКОШТОВНО: ТРЕНАЖЕРИ KЕТТLER 

Заняття в залі на професійному обладнанні фірми Kettler з інструктором.

 
Новини санаторію


 

 "РАДОН"  -  професІоналІзм та якість для всіх, здоров"я - для кожного!

Лише наш санаторій пропонує повний комплекс послуг з проживання, лікування та харчування під одним дахом. Відчуйте комфорт, теплоту і затишок разом з нами.

 

НОВИНКА!!!

КРІОМАСАЖ рідким азотом - еліксир краси та  молодості.  Детальніше... 

   

 


 

Замовлення путівки


Уточнити ціни та замовити путівку Ви можете за телефонами: (04338)22879, 0934428533 або заповнивши електронну форму на сайті.
Контактні телефони


 Ми готові відповісти на всі Ваші запитання

* Консультації в вихідні дні: приймальне відділення - (04338)20547 

* Безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні 0800503325 (з 8.00 до 17.00, крім суботи, неділі);

* Відділ реалізації путівок - 0934428533, (04338)22879; 0972587488; 0991632230 (з 8.00 до 17.00,крім суботи,неділі;обідня перерва з 13.30 до 14.30);

* Старша медсестра - Побережець Любов МиколаЇвна - (04338)25357;

* Заступник директора з медичної частини - Бевз Людмила ВІкторІвна - (04338)21734;

* Директор санаторію - Андрейчук Микола Михайлович - тел./факс: (04338)22627
Лікування радоном

   Радонотерапія (лікування радоном) - методи впливу на організм з використанням радіоактивного елемента радону. Радон відноситься до групи інертних «шляхетних» газів, які відрізняються тим, що не вступають у з'єднання з іншими елементами.

   Радонотерапія в санаторіях Хмільника проводиться із застосуванням природних лікувальних факторів у вигляді ванн (водних і повітряних), душів, купань у лікувальних басейнах, зрошенні та ін.  Основний біологічний вплив мають  альфа-промені,  що містять біля 90% всієї енергії, що виділяється ізотопами опромінення. У тих випадках, коли застосовуються ванни, нестійкі продукти розпаду радону утворюють на шкірі так званий активний наліт, концентрація якого збільшується при легких рухах пацієнта у ванній. Наліт фіксується на шкірі протягом 3 - 4 год після процедури.

   Радонотерапію застосовують при захворюваннях серцево-судинної системи, опорно-рухового апарату, органів травлення, центральної і периферичної нервової системи, шкірних, гінекологічних захворюваннях, порушеннях обміну речовин та ін. У результаті радонотерапії нормалізується загальний тонус організму, підвищується працездатність людини, поліпшується еластичність шкіри, відновлюється капілярний кровообіг.

    Радонові ванни з низьким вмістом радону мають виражену антиоксидантну, протизапальну, десенсибілізуючу дію. Стимулюють виділення глюкокортикоїдів корою наднирників, що дозволяє широко використовувати їх для лікування захворювань опорно-рухового апарату. Також  радонові ванни  мають седативну, гальмівну дію: покращують сон, зменшують больовий синдром. При захворюваннях периферичних судин вуглекисло-радонові ванни знижують рівень холестерину в крові, нормалізують функції щитовидної залози і яєчників, покращують обмінні процеси.

    Успішно застосовується радонотерапія і для лікування різних гінекологічних захворювань в комплексі.

    Застосовуються радонові ванни в комплексному лікуванні неврозів, синдрому менеджера.

    Повторимося, що найбільший ефект має мінеральна вода з невисокою концентрацією радону, а саме така використовується санаторієм  Хмільника «Радон» для лікування. Власна свердловина № 604-е радонової вуглекислої гідрокарбонатно-хлоридно-кальцієво-натрієвої мінеральної води відповідає всім вимогам для оптимального застосування в лікуванні і оздоровленні гостей курорту Хмільник.    Ефективність радонотерапії пояснюється ще й тим, що стимуляція адаптаційно - захисного синдрому не припиняється після завершення лікування, а зберігається протягом багатьох місяців і навіть років.